Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
PONTUS CARLE (född 1955): "Flagg" signerad och daterad -85, olja på papper, ca 76 x 56 cm
Zustandsbeschreibung
904275
2021-04-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner