Pontus Carle oljemålning

Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

PONTUS CARLE (född 1955): "Flagg" signerad och daterad -85, olja på papper, ca 76 x 56 cm

Zustandsbeschreibung

904275

2021-04-23