Ulrica Hydman Vallien akvarell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), "Den allvarsamma leken", signerad, verso titel, akvarell, ca 35 x 24 cm

904279

2021-04-23