Esaias Thorén färglitografi

Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med fisk, signerad och daterad Esaias Thorén -80, numrerad 137/360, färglitografi, ca 38x47 cm

904281

2021-04-23