Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MARION BELIN (född 1933): Äppelträdgård, signerad Marion Belin, numrerad 55/385, färglitografi, bildmått 36x50 cm
904283
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här