Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, fanerat med teak, lådor, skåp, utdragbar skiva, höjd ca 76 cm, 125x41 cm

Smärre slitage

904285

2021-04-19