Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, fanerat med teak, lådor, skåp, utdragbar skiva, höjd ca 76 cm, 125x41 cm
Smärre slitage
904285
2021-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här