Träfigurin gädda

Träfigurin gädda
Träfigurin gädda
Träfigurin gädda
Träfigurin gädda
Träfigurin gädda
Träfigurin gädda
Träfigurin gädda
Träfigurin gädda

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, 1900-talets första hälft/mitt, i form av gädda, masurbjörk, monogramsignerad UvS, längd ca 33 cm

904287

2021-04-19