Salongsgrupp Karl-Johan stil

Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil
Salongsgrupp Karl-Johan stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSGRUP, 4 dlr, Karl-Johan stil, fanerade i gul björk, bestående av bord, 2 karmstolar, soffa, bordets mått inkl. klaffar, 73, 134x70 cm, soffa längd ca 224 cm

bruksspår, klädsel med mindre fläckar samt slitage

904290

2021-04-22