Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUNE NORDGREN (f.1948): "Pappersklipp", signerad samt a tergo daterad -75, samt med dedikation, collage, linoliumsnitt, bildmått ca 16x16 cm
Ej examinerad ur ram
904294
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här