Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SLAGBORD, 1800-talets första hälft, bemålad, höjd 77, 121x47, slagen 64 resp 57 cm

Bruksslitage

904301

2021-04-19