Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, efter Eileen Gray, 1900-talets andra hälft, stomme i kromat stål, skiva i glas, diameter 51 cm, höjd 72,5 cm.

Skador: Bruksslitage.

904303

2021-04-23