Fagerhults golvlampa
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, fot i lackerad metall, stam i förkromad metall, skärm akryl, 2 ljuspunkter, Fagerhults Belysning, modell 63180, höj och sänkbar skärm, höjd ca 130 cm
Skador: bruksslitage, ej funktionstestad
904305
2021-04-23