Fagerhults golvlampa

Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, fot i lackerad metall, stam i förkromad metall, skärm akryl, 2 ljuspunkter, Fagerhults Belysning, modell 63180, höj och sänkbar skärm, höjd ca 130 cm

Skador: bruksslitage, ej funktionstestad

904305

2021-04-23