Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EVA BAGGE (1871-1964): Blommor, signerad och daterad Eva Bagge -31, olja på duk, 57x42 cm
904316
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här