Eva Bagge, Blommor

Eva Bagge, Blommor
Eva Bagge, Blommor
Eva Bagge, Blommor
Eva Bagge, Blommor
Eva Bagge, Blommor
Eva Bagge, Blommor
Eva Bagge, Blommor
Eva Bagge, Blommor
Eva Bagge, Blommor
Eva Bagge, Blommor

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): Blommor, signerad och daterad Eva Bagge -31, olja på duk, 57x42 cm

904316

2021-04-18