Vitrinskåp Öresund

Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund
Vitrinskåp Öresund

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, Børge Mogensen "Öresund", ek, flyttbara hyllplan, höjd ca 128 cm, 135x36 cm

Bruksslitage, kompletterad med senare ben

904324

2021-04-19