Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1950-tal, fanerat med teak, utdragbar skiva, skåpsdel, höjd ca 71 cm, 117x40 cm

Bruksslitage

904332

2021-04-19