Klubbat för:
5 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SIDEBOARD, 1900-tal, Børge Mogensen "Öresund", ek, skjutdörrar, höjd ca 79 cm, 135x36 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, senare ben
904341
2021-04-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner