Stolar gustaviansk stil
2021-04-19
904342
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, sengustaviansk stil, 1900-tal, bemålade, skuren dekor
Bruksslitage, märken, fläckar.