Ljusstakar Ferdinand Barbedienne
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FERDINAND BARBEDIENNE (1810-1892), ljusstakar, 1 par, 1800/1900-tal, förgylld samt patinerad brons, stämplade i botten, höjd ca 28 cm
Ingår i temaauktionen Grand Tour
Bruks och åldersrelaterat slitage
904345
2021-04-25