Ljusstakar Ferdinand Barbedienne

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FERDINAND BARBEDIENNE (1810-1892), ljusstakar, 1 par, 1800/1900-tal, förgylld samt patinerad brons, stämplade i botten, höjd ca 28 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

Bruks och åldersrelaterat slitage

904345

2021-04-25