Fot

Fot
Fot
Fot
Fot
Fot
Fot

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOT, brons samt mässing, empirestil, 1800-talets slut, dekor av bladkrand och rosetterm på kulfötter, höjd ca 28 cm

bruksslitage

904347

2021-04-19