Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets början, förgylld metallstomme, 5 ljuspunkter, höjd ca 80, diameter 52 cm

Brukssloitage, anlupen

904356

2021-04-19