Jens Quistgaard teak

Jens Quistgaard teak
Jens Quistgaard teak
Jens Quistgaard teak
Jens Quistgaard teak
Jens Quistgaard teak
Jens Quistgaard teak
Jens Quistgaard teak
Jens Quistgaard teak

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

JENS QUISTGAARD, bricka samt press, massiv teak, 1960-tal, mått på bricka ca 69x32 cm

Slitage

904358

2021-04-19