Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LOCKURNA, silver, 1900-talets första hälft, art deco, svenska importstämplar, hamrad dekor, höjd 29, diameter 25 cm, vikt ca 1319 g
904360
2021-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här