Pokal silver art deco

Pokal silver art deco
Pokal silver art deco
Pokal silver art deco
Pokal silver art deco
Pokal silver art deco
Pokal silver art deco
Pokal silver art deco
Pokal silver art deco

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOCKURNA, silver, 1900-talets första hälft, art deco, svenska importstämplar, hamrad dekor, höjd 29, diameter 25 cm, vikt ca 1319 g

904360

2021-04-19