Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MEISSEN, tallrikar, 3 st, porslin, 1900-talets första hälft, "lökmönstret", genombruten dekor, diameter 24 cm.
En med fotringslagning
904398
2021-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här