Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
PELARBORD, 1800-tal, mahognyfanér, svärtad och bronserad mittpelare, 7 lådor i sarg, nyckel saknas, höjd ca 75, diameter 118 cm
Skador, slitage, ostadiga ben, märken
904399
2021-04-18