Pelarbord 1800-tal

Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

PELARBORD, 1800-tal, mahognyfanér, svärtad och bronserad mittpelare, 7 lådor i sarg, nyckel saknas, höjd ca 75, diameter 118 cm

Skador, slitage, ostadiga ben, märken

904399

2021-04-18