FAUSTO MELOTTI

FAUSTO MELOTTI
FAUSTO MELOTTI

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAUSTO MELOTTI (1901-1986): komposition, signerad a tergo, numrerad 53, daterad 1974, ca 55x75 cm

904401

2021-04-19