Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
KÄLKE, "Grythyttan racer", Grythyttan, 1900-talets mitt, trä och metall, styre men snörning, märkt, längd ca 118 cm
Slitage, rost
904407
2021-04-18