Miró Lithographs I
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOK, "Miró Lithographs I", Michel Leiris, Fernand Mourlot, A.V Mazo & Cie, Paris, 1972, fransk text, innehåller 12 osignerade originallitografier inklusive omslaget, 33 x 26 cm.
Fint skick, enstaka veck på omslaget.
904424
2021-04-25