Miró Lithographs I

Miró Lithographs I
Miró Lithographs I
Miró Lithographs I
Miró Lithographs I
Miró Lithographs I
Miró Lithographs I

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOK, "Miró Lithographs I", Michel Leiris, Fernand Mourlot, A.V Mazo & Cie, Paris, 1972, fransk text, innehåller 12 osignerade originallitografier inklusive omslaget, 33 x 26 cm.

Fint skick, enstaka veck på omslaget.

904424

2021-04-25