Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALBIN AMELIN (1902-75): komposition, blandteknik, signerad och daterad Amelin -28, 45x53 cm
PROVENIENS:
Utställd på Färg & Form 1929
Ej examinerad ur ram, smärre färgbortfall
904431
2021-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här