Hermanus i koekkork olja på pannå

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HERMANUS I KOEKKOEK (1815-1882), tillskriven, Marint motiv, otydligt monogramsignerad samt daterad 1861, olja på pannå, ca 19x27 cm

904436

2021-04-19