Såsskål silver J E Torsk

Såsskål silver J E Torsk
Såsskål silver J E Torsk
Såsskål silver J E Torsk
Såsskål silver J E Torsk
Såsskål silver J E Torsk
Såsskål silver J E Torsk
Såsskål silver J E Torsk
Såsskål silver J E Torsk
Såsskål silver J E Torsk
Såsskål silver J E Torsk
Såsskål silver J E Torsk
Såsskål silver J E Torsk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

J E TORSK, såsskål på fat, silver, 2-delad, senempire, Stockholm 1865, invändigt förgylld, bladdekor, höjd ca 9,5, diameter 19 cm, totalvikt ca 416 gram

Mindre stötskador

904441

2021-04-19