Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

SYBORD, 1960-tal, teakfaner och ekben, höjd ca 68, 75x45 cm

904447

2021-04-20