Fiskerullar ABU Ambassadeur ABU Abumatic
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARTI FISKEDELAR, 8 dlr, spön 3 st: ABU Parazoom 161, ABU Zoom 1162, ABU Caster Duett Zoom, rullar 5 st: ABU Ambassadeur No 5500D, 2 st ABU Ambassadeur No 5000, ABU Abumatic 220, ABU Abumatic 150, 1900-talets andra hälft
Bruks- och åldersrelaterat slitage, en fullständigt genomgångna
904452
2021-04-19