Fiskerullar ABU Ambassadeur ABU Abumatic

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARTI FISKEDELAR, 8 dlr, spön 3 st: ABU Parazoom 161, ABU Zoom 1162, ABU Caster Duett Zoom, rullar 5 st: ABU Ambassadeur No 5500D, 2 st ABU Ambassadeur No 5000, ABU Abumatic 220, ABU Abumatic 150, 1900-talets andra hälft

Bruks- och åldersrelaterat slitage, en fullständigt genomgångna

904452

2021-04-19