Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
ALVAR AALTO, STOLAR, ett par, modell 69, Artek, 1950/60-tal, lackad björk med textilklädsel, bredd 43,5 cm, sitthöjd 44 cm, total höjd 74,5 cm.
Ställvis omfattande slitage och märken.
904453
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här