Litografi Theo Tobiasse
2021-04-19
904455
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Komposition, numrerad, signerad, färglitografi, bildmått ca 48x63,5, bladmått 55x76 cm