Salongsgrupp 9 delar empirstil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 9 delar bestående av 4 st stolar, 2 st karmstolar, soffa, sidobord samt soffbord, 1900-talets första hälft, empirestil, sitthöjder genomgående ca 45 cm, höjd soffbord ca 78 cm, diameter 79 cm, höjd sidobord ca 75 cm, diameter ca 45 cm, soffans bredd ca 135 cm

Bruksslitage

904457

2021-04-23