Gardiner

Gardiner
Gardiner
Gardiner
Gardiner

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GARDINER, 2 längder, 1900-talets andra hälft, mönster med fåglar, fodrade, 265x120 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

904468

2021-04-19