Leif Elggren etsning
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEIF ELGGREN (född 1950): "Den höga hatten", etsning. EA-upplaga, 1977. signerad och daterad L. Elggren - 77, bildmått ca 12,3x 9,2 cm, bladmått ca 27x26 cm
Proveniens: Cavefors
oramat, i passepartout
904471
2021-04-19