Byrå rokokostil 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, 3 lådor, troligen valnötsfanér, beslag i mässing, höjd ca 108, 73x46 cm

Slitage, märken förekommer

904477

2021-04-21