Brandskåp 1900-tal

Brandskåp 1900-tal
Brandskåp 1900-tal
Brandskåp 1900-tal
Brandskåp 1900-tal
Brandskåp 1900-tal
Brandskåp 1900-tal
Brandskåp 1900-tal
Brandskåp 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

BRANDSKÅP, 1900-talets början, L.M. Ericsson, rödmålat järn, emaljerad tavla, ca 36x26x15 cm

904479

2021-04-19