Karl Tiren oljemålning

Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

KARL TIRÉN (1869-1955): Fjällandskap, signerad och daterad Tirén 1915, olja på pannå, ca 56x85 cm

904488

2021-04-19