Servisdelar glas 14 delar

Servisdelar glas 14 delar
Servisdelar glas 14 delar
Servisdelar glas 14 delar
Servisdelar glas 14 delar
Servisdelar glas 14 delar
Servisdelar glas 14 delar
Servisdelar glas 14 delar
Servisdelar glas 14 delar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVISDELAR, glas, 14 delar, bla karaff Gunnar Ander Lindshammar, höjd 8-28 cm

Bruksslitage, 1 vas samt 1 skål med mynningsnagg

904490

2021-04-21