Anna Petrus skulptur Lejon

Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon
Anna Petrus skulptur Lejon

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ANNA PETRUS (1886-1949) skulptur, lejon, modell 1136, Firma Svenskt Tenn, ej stämplat, höjd ca 15 längd ca 17,5, bredd ca 10,5 cm

Smärre slitage

904495

2021-04-26