Sockel i porfyr

Sockel i porfyr
Sockel i porfyr
Sockel i porfyr
Sockel i porfyr
Sockel i porfyr
Sockel i porfyr
Sockel i porfyr
Sockel i porfyr

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOCKEL I Blybergsporfyr, höjd ca 3 samt 19,5x19,5 cm

Nagg, slitage, hål i mitten

904498

2021-04-20