Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, med lådor och rullklaff, bemålad med blå lasyrfärg, nyckel finns, höjd ca 100 samt 76x46 cm

Kuntoraportti

Slitage

904517

Päivämäärä:

2021-04-19