Sekretär
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, med lådor och rullklaff, bemålad med blå lasyrfärg, nyckel finns, höjd ca 100 samt 76x46 cm
Kuntoraportti
Slitage
904517
Päivämäärä:
2021-04-19