Modellbåt

Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FARTYGSMODELL, ca 1960-/1970-tal, Esso berlin, bemålat trä, höjd inklusive ställ ca 20, längd 85 cm

Mindre skador/saknade delar

904524

2021-04-19